Smiløkka Arena AS

Åpningstider
0730-1500

Postadresse
Postboks 60
3108 VEAR

Besøksadresse
Smiløkka 2
3173 Vear

Telefon: 33 36 27 60
E-post: post@smilokka.no

Veibeskrivelse
Smiløkka Arena ligger ca 8 km fra Tønsberg sentrum retning Vear, ca 7,2 km fra Stokke sentrum retning Tønsberg. Veibeskrivelse via Google Maps finner du her 

Ansatte

Simen Førsund, daglig leder i Similøkka

Simen Førsund
Daglig leder

E-post: simen@smilokka.no

Mob: 932 39 460

GEIR MEILEGÅRD i Smiløkka

Geir Meilegård
Driftsleder

E-post: geir@smilokka.no
Mob: 414 23 979

CATHARINA SOLVOLL i Smiløkka

Catharina Solvoll
Fagveileder

E-post: catharina@smilokka.no
Mob: 975 64 008

Christina Gogoll
Tiltak og utviklingsleder

E-post: christina@smilokka.no

Mob: 468 92 158

ANITA OTTESEN i Smiløkka

Anita Ottesen
Arbeidsveileder Tekstil

E-post: anita@smilokka.no
Mob: 916 92 966

Geir Aasen
Produksjonskoordinator

E-post: geiraa@smilokka.no
Mob: 975 81 925

Lisa Falkenberg
Fagveileder

E-post: lisa@smilokka.no

Mob: 924 99 019

Mads Thorén
Fagveileder

E-post: mads@smilokka.no

Mob: 934 36 477

Edvard Brekke
Arbeidsveileder snekker

E-post: edvard@smilokka.no

Mob: 465 00 029

Kjell Erik Kristiansen
Arbeidsveileder snekker

E-post: kjell@smilokka.no

Mob: 948 39 238

FREDRIK LAURIDSEN i Smiløkka

Fredrik Lauridsen
Arbeidsveileder Logistikk

E-post: fredrik@smilokka.no
Mob: 976 22 115

Per Tvetene
Arbeidsveileder snekker

E-post : per@smilokka.no

Mob: 922 32 177

Rolf Andreassen
Arbeidsveileder Kantine og catering

E-post: rolf@smilokka.no

Mob: 413 40 525

Stine Holm Andersen
Arbeidsveileder media

E-post: stine@smilokka.no

Mob: 901 90 852

Carsten Rimbrandt
Arbeidsveileder logistikk

E-post: carsten@smilokka.no
Mob: 926 34 545

Haakon Stevens
Faglig leder i mediedesign og teknikkfaget

E-post:  haakon@smilokka.no
Mob: 984 60 646

Runo Rekstad
Arbeidsveileder Kantine og catering

E-post: runo@smilokka.no

Mob: 926 07 738

Klagerett

Smiløkka er opptatt av at våre deltagere skal ha det bra på arbeidsplassen. Har du en klage? Benytt deg av klageskjema under. Vi ber om at klageprosedyren leses igjennom først. 

ID 3.17.26 Klageprosedyre

ID 3.17.26.2 Klageskjema