Smiløkka Arena AS

Postadresse
Postboks 60
3108 VEAR

Besøksadresse
Smiløkka 2
3173 Vear

Telefon: 33 36 27 60
E-post: post@smilokka.no

Veibeskrivelse
Smiløkka Arena ligger ca 8 km fra Tønsberg sentrum retning Vear, ca 7,2 km fra Stokke sentrum retning Tønsberg. Veibeskrivelse via Google Maps finner du her 

Ansatte

Simen Førsund, daglig leder i Similøkka

Simen Førsund
Daglig leder

E-post simen@smilokka.no

Mob: 932 39 460

GEIR MEILEGÅRD i Smiløkka

Geir Meilegård
Driftsleder

E-post geir@smilokka.no
Mob. 414 23 979

CATHARINA SOLVOLL i Smiløkka

Catharina Solvoll
Attføringsleder

E-post catharina@smilokka.no
Mob. 975 64 008

Eivind Lilleby Petersen i Smiløkka

Eivind Lilleby Petersen
Arbeidsveileder kantine

E-post eivind@smilokka.no
Mob. 952 27 533

Christina Gogoll
Veileder

E-post christina@smilokka.no

Mob. 468 92 158

ANITA OTTESEN i Smiløkka

Anita Ottesen
Arbeidsveileder Pakking/tekstil

E-post anita@smilokka.no
Mob. 916 92 966

Edgar Kristoffersen
Arbeidsveileder Snekker og transport

E-post edgar@smilokka.no
Mob. 976 88 609

HEIDI SKJAUFF i Smiløkka

Heidi Skjauff
Arbeidsveileder Pakking/ tekstil

E-post heidi@smilokka.no
Mob. 412 68 129

FREDRIK LAURIDSEN i Smiløkka

Fredrik Lauridsen
Arbeidsveileder Pakk og Montering

E-post fredrik@smilokka.no

Mob. 976 22 115

Bjørn Løken Aasen
Assistent

E-post bjornaa@smilokka.no
Mob. 416 34 972

KRISTIAN TORNÅS i Smiløkka

Kristian Tornås
Arbeidsveileder Snekker og transport

E-post kristian@smilokka.no

Mob. 928 06 700

Per Tvetene
Arbeidsveileder snekker og transport

E-post per@smilokka.no

Mob. 922 32 177