Smiløkka Arena AS

Åpningstider
0730-1500

Postadresse
Postboks 60
3108 VEAR

Besøksadresse
Smiløkka 2
3173 Vear

Telefon: 33 36 27 60
E-post: post@smilokka.no

Veibeskrivelse
Smiløkka Arena ligger ca 8 km fra Tønsberg sentrum retning Vear, ca 7,2 km fra Stokke sentrum retning Tønsberg. Veibeskrivelse via Google Maps finner du her 

Ansatte

Simen Førsund, daglig leder i Similøkka

Simen Førsund
Daglig leder

E-post simen@smilokka.no

Mob: 932 39 460

GEIR MEILEGÅRD i Smiløkka

Geir Meilegård
arbeidsveileder Snekkeravdeling

E-post geir@smilokka.no
Mob. 414 23 979

CATHARINA SOLVOLL i Smiløkka

Catharina Solvoll
Veileder

E-post catharina@smilokka.no
Mob. 975 64 008

Christina Gogoll
Veileder

E-post christina@smilokka.no

Mob. 468 92 158

ANITA OTTESEN i Smiløkka

Anita Ottesen
Arbeidsveileder Tekstil

E-post anita@smilokka.no
Mob. 916 92 966

Geir Aasen
Produksjons koordinator Snekkeravdelingen

E-post geiraa@smilokka.no
Mob. 975 81 925

HEIDI SKJAUFF i Smiløkka

Heidi Skjauff
Arbeidsveileder Pakking/ Montering

E-post heidi@smilokka.no
Mob. 412 68 129

KRISTIAN TORNÅS i Smiløkka

Kristian Tornås
Arbeidsveileder Snekker

E-post kristian@smilokka.no

Mob. 928 06 700

Lisa Falkenberg
Veileder (PERMISJON)

E-post lisa@smilokka.no

Mob. 924 99 019

FREDRIK LAURIDSEN i Smiløkka

Fredrik Lauridsen
Arbeidsveileder Transport

E-post fredrik@smilokka.no

Mob. 976 22 115

Per Tvetene
Arbeidsveileder snekker

E-post per@smilokka.no

Mob. 922 32 177

Rolf Andreassen
Arbeidsveileder kjøkken

E-post rolf@smilokka.no

Mob. 41340525

Carsten Rimbrandt
Arbeidsveileder Snekker og service

E-post carsten@smilokka.no
Mob. 926 34 545

Haakon Stevens
Arbeidsveileder Media

E-post haakon@smilokka.no
Mob. 984 60 646

Runo Rekstad
Arbeidsveileder Kjøkken

E-post runo@smilokka.no

Mob. 926 07 738

Klagerett

Smiløkka er opptatt av at våre deltagere skal ha det bra på arbeidsplassen. Har du en klage? Benytt deg av klageskjema under. Vi ber om at klageprosedyren leses igjennom først. 

ID 3.17.26 Klageprosedyre

ID 3.17.26.2 Klageskjema